DroidCam Wireless Webcam İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

DroidCam: Android Telefonu Web Kamerasına Dönüştürme

DroidCam Wireless Webcam, Android mobil cihazlar için geliştirilen ve Windows bilgisayarlar için Android telefonu web kamerasına dönüştürmeyi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Windows bilgisayarınızın web kamerası yoksa, bu uygulama ile sohbet programları için Android telefonu webcam olarak kullanabilirsiniz.

Skype, Google+ ve diğer sohbet programları için Android telefonu kablosuz web kamerası yapın. Bilgisayarda DroidCam Webcam kullanarak sesli ve görüntülü konuşmalara Android telefonu dahil edin. Tamamen ücretsiz ve sınırsız kullanım sunuyor. Wifi veya USB kablosu üzerinden bağlanabilirsiniz. WiFi sinyalin olduğu her yerde Android telefonu kablosuz webcam yapabilirsiniz.

droidcam-android-

Android telefonu bilgisayarda web kamerası yapmak için;

Windows bilgisayara Droidcam programını yüklemeniz gerekiyor. Android telefona da bu uygulamayı yükleyin. Bilgisayardan görüntülü konuşma yapmak istediğiniz sohbet programını açın ve web kamerası olarak DroidCam programını görmeniz gerekiyor. Android telefondan da bu uygulamayı açtın, aradaki bağlantı sağlandıktan sonra artık Android telefonu kablosuz web kamerası olarak kullanabilirsiniz.

DroidCam (Android) Kullanım Videosu

DroidCam Wireless Webcam İndir (Android) İçin Yorum Yap