Dropbox Hesabınızdan Android Telefona Dosya/Klasör İndirme

Sponsorlu Bağlantılar

Android telefonda Dropbox uygulamasını kullanıyorsanız bazı konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Dropbox hesabınıza dosya veya klasör yüklemek/upload etmek istediğiniz zaman veya dosya/klasör indirmek/download emek istediğiniz zaman sorun yaşayabilirsiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olacak uygulamalar mevcut.

FileDrop uygulaması, Android telefondan Dropbox hesabınıza dosya upload/download etmek istediğiniz zaman işinizi kolaylaştıran ücretsiz bir uygulamadır. Dropbox hesabınızı daha kolay yönetmek istiyorsanız bu uygulama size yardımcı olacaktır.

Dropbox hesabınızdan Android telefona dosya/klasör indirmek;

Folder Downloader for Dropbox uygulaması Dropbox hesabınızdan Android telefona dosya/klasör indirmek için yardımcı olacaktır.

Bu uygulamanın kullanımı çok kolaydır. Aşağıdaki adımları takip ederek indirme yapabilirsiniz.

İlk önce Android telefonunuzdan Dropbox uygulamasına giriş yapın.

Dropbox hesabınızdan Android telefona indirmek istediğiniz klasörleri seçin. Klasörleri seçmek için, klasör üzerinde parmağınızı basılı tutun. Daha sonra klasörleri indirmek için Download folder to… veya Download all to… düğmesini kullanın.

Klasörleri indirmeye başlamak için Select düğmesine dokunun. Dropbox hesabınızda seçtiğiniz klasörler Android telefona indirilmeye başlanacaktır.

Folder-Downloader-for-Dropbox-indir-android

Klasörleri indirmeye başladığınız zaman, başka işlemler yapabilirsiniz. Uygulama arka planda çalışarak indirme işlemini devam ettirir. Uygulamada sizi rahatsız edecek reklamlar yok. Ayrıca Dropbox şifrelerinizi de okuyamaz. Gönül rahatlığı uygulamayı kullanabilirsiniz.

Dropbox hesabınızdan Android telefona dosya veya klasör indirmek istiyorsanız Folder Downloader for Dropbox uygulamasını denemenizi tavsiye ederim.

Folder Downloader for Dropbox İndir

Dropbox Hesabınızdan Android Telefona Dosya/Klasör İndirme İçin Yorum Yap