Dropbox (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Dropbox Uygulaması

Dropbox her yerde yanınızda tüm fotoğraf, belgeler ve videoları getirmenizi sağlayan iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz bir uygulamadır. Dropbox, bulut depolama alanı sunarak, dosyalarınıza her an her yerden ulaşmanızı sağlar.

Dropbox kullanmak için ilk önce bir hesap oluşturun. Hesap oluşturduktan sonra Dropbox masaüstü sürümünü bilgisayarınıza yükleyin ve önemli dosyalarınızı, belgeleriniz vs Dropbox içerisine yükleyin. Bundan sonra bu dosyalarınıza her yerden ulaşabilirsiniz. Dropbox uygulamasının tüm sistem ve mobil cihazlar ile uyumlu sürümleri mevcuttur. Android, iPhone, iPad, BlackBerry, Windows Phone, Windows, Mac OS X için ayrı sürümler mevcuttur.

Dropbox depolama alanına yüklediğiniz dosyalar anında senkronize olur ve her an tüm dosyalarınıza erişim sağlayabilirsiniz. Dosya yedekleme, senkronizasyon ve dosya paylaşım programı da diyebilirsiniz. Artık bulu depolama uygulamaları günümüzün en çok tercih edilen hizmetidir. Sizinde bu hizmetten mahrum kalmamanızı temenni ederiz.

iPhone, iPad için Dropbox uygulamasını indirin ve her zaman her yerden dosyalarınıza ulaşın. Otomatik senkronizasyon sayesinde yüklediğiniz dosyalara her an ulaşabilirsiniz.

Dropbox (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap