DSpeech

Sponsorlu Bağlantılar
1.63.5
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Otomatik Yazı Okuma Programı

2.25/5, Toplam: 4 kişi

DSpeech, Windows bilgisayarınızda yazıyı insan sesine dönüştüren, yani yazılı metinleri okumayı sağlayan ücretsiz bir programdır. Program, entegre ASR (Otomatik Konuşma Tanıma) işlevselliğine sahip bir TTS (Text To Speech) yazı okuma programıdır.

Yazılı metni yüksek sesle okumakta ve kullanıcının vokal cevaplarına dayalı olarak telaffuz edilecek cümleleri seçebilmektedir. Bu tür bir program tarafından istenen işlevleri ve geliştirilmiş pratik yararlılığı hızlı ve doğrudan sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Bu arada kaynak tüketimi çok azdır.

DSpeech ücretsiz olarak indirin ve çalıştırın. Program içerisindeki yazıları bir insan gibi okur. Ayrıca yazıların okuma sesini MP3, AAC, WMA, WAV veya OGG dosyası olarak kaydedebilirsiniz.

Farklı sesler arasında seçim yapabilir, farklı sesler arasında diyalog oluşturmak için sesleri birleştirmek mümkündür. DSpeech basit bir script diliyle, kullanıcı ile etkileşimli diyaloglar oluşturmanıza olanak sağlayan entegre bir ses tanıma sistemine sahiptir. Bağımsız bir şekilde sesleri istediğiniz şekilde ayarlamak mümkündür. Seslerin özelliklerini değiştirmek de mümkündür. DSpeech tüm vokal motorlar (SAPI 4-5 uyumlu) ile uyumludur.

Ayrıca, DSpeech yazıyı insan sesine çevirme programının Türkçe arayüz desteği vardır. Aşağıdaki bağlantıdan programı Türkçe yama dosyasını indirebilirsiniz.

DSpeech Türkçe Yama İndir
DSpeech Türkçe Dil Dosyası

DSpeech Hakkında Yazılar

DSpeech” İçin Bir Cevap

  1. voltajı hatırlıyorum.. yıllar sonra sonra tekrar iirndip kurdum.pek tat vermedi ae7ıke7ası hoşuma gitmedi.. ama o sarsıcı yeri gf6ğfc inleten KORNA SESİ yokmu.. bittim ya resmen

DSpeech İçin Yorum Yap