DU Battery Saver PRO (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Şarjdan Tasarruf Etme Uygulaması

DU Battery Saver PRO Android cihazlarınızın pil ömrünü artırmak ve şarjınızı en iyi şekilde kullanmanız için geliştirilen pil tasarrufu uygulamasıdır. DU Battery Saver ücretsiz sürümünün ücretli sürümü olup daha iyi performans imkanları sunmaktadır. Bedava sürümünde %50 civarında şarjdan tasarruf sağlarken bu sürümünde yaklaşık %70 civarında tasarruf sağlanmaktadır. Bu ücretli sürümü DU Battery Saver sürümündeki özellikleri otomatikleştirdiğinden %20’ye kadar daha fazla pil ömrü imkanı sağlamaktadır.

Yapacağınız tercihlere göre otomatik bir şekilde akıllı pil tasarrufu modları arasında geçiş yapabilirsiniz. Şarjınızın gücü belli bir seviyeye indiğinde daha önceden ayarlı bir moda geçiş yapabilirsiniz. Gün içi farklı saatlere göre akıllı pil tasarrufu moduna geçiş yaparak pil ömrünün uzamasına yardımcı olun. Şarjın daha çabuk bitmesine neden olan arka plan uygulamaları otomatik kapatır. Otomatik temizleme zamanlayıcısı ayarlama. Ama cihazda bulunan önemli uygulamaları “Göz Ardı Edilen Uygulamalar Listesi”ne ekleyerek otomatik temizleme işleminden koruyabilirsiniz.

NOT: CPU FREKANSI ile (ancak kök duruma ayarlanmış aygıtlar için) ekranınız kilitliyken cihazın işlemci hızını düşürüp güç tasarrufu sağlar.

DU Battery Saver İndir (Android)
Android Ücretsiz Şarj Tasarrufu Uygulaması

DU Battery Saver PRO (Android) Hakkında Yazılar

DU Battery Saver PRO (Android) İçin Yorum Yap