Dukto (Android)

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Tarih 7 ay Önce
  • İndirme Sayısı 30

Android için ücretsiz hızlı dosya aktarma uygulaması

Dukto, özellikle metin, dosya veya klasörleri göndermeyi sağlayan LAN kullanıcıları için tasarlanmış Android mobil cihazlar için basit bir çoklu-platform dosya aktarım uygulamasıdır. Dukto uygulaması ile Windows, Mac OS X, Linux, iOS, Android cihazlar arasında kolay ve hızlı dosya transferi yapabilirsiniz.

Dukto uygulaması ile dosya paylaşmak için her cihaz üzerinde Dukto programının kurulu olması gerekmektedir. Bundan sonra uygulama içerisinde dosya ve klasörleri atarak diğer cihazlardan anında erişim sağlayabilirsiniz. Uygulama kullanımı çok kolaydır. Sadece aktarılacak dosyaları seçip program içerisine atmak. Daha sonra Windows, Mac, iOS, Android cihazlarda Dukto uygulamasını çalıştırarak dosyaları alabilirsiniz.


İnternet bağlantısına gerek yoktur. İnternet olmadan bilgisayarlar arasında dosya aktarmak ve paylaşmak istiyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Uygulama ile uzaktaki bilgisayarlara dosya aktarmak mümkün değildir. Sadece aynı ağ üzerindeki cihazlar arasında dosya transferi yapabilirsiniz.

Dukto uygulaması tamamen ücretsizdir. Sizde Android mobil cihazınızdan PC, Mac ve iOS cihazlara kolay bir şekilde dosya aktarmak istiyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Dukto (Android) İçin Yorum Yap