Dukto (Windows Mağaza)

Sponsorlu Bağlantılar
R6
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 için bilgisayarlar arasında hızlı dosya aktarma programı

Dukto, Windows ağı yapılandırmak zorunda kalmadan, yerel ağdaki bilgisayarlar arasında dosya aktarımı yapmayı sağlayan Windows 10 için ücretsiz bir dosya paylaşım programıdır. Kolayca paylaşılacak dosyaları belirleyin ve dosya transferi işlemini başlatın.

Ducto programını çalıştırın, her iki bilgisayarda da basitçe aktarılacak dosyaları ve klasörleri program arayüzüne bırakın. Program eklenen dosyaları Dukto çalıştıran diğer bilgisayarlarda anında gösterir. Böylece kolay bir şekilde yerel ağdaki bilgisayarlara daha kolay ve hızlı dosya transferi yapabilirsiniz.

Ducto çapraz platform uyumludur ve Windows, Mac ve Linux bilgisayarlar arasında dosya aktarımı yapabilirsiniz. İnternet bağlantısına gerek yoktur. İnternet olmadan bilgisayarlar arasında dosya aktarmak ve paylaşmak istiyorsanız kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Dukto aynı ağ üzerindeki bilgisayarlar arasında hızlı dosya aktarımı yapmak için faydalı olacak güzel bir programdır. Tamamen ücretsiz bir şekilde indirin ve kullanmaya başlayın.

Dukto (Windows Mağaza) İçin Yorum Yap