DUMo

Sponsorlu Bağlantılar
2.7.3.48
Sponsorlu Bağlantılar

Driver/Sürücü Güncellemeleri Kontrol Etme Programı

DUMo (Drivers Update Monitor) Windows bilgisayarda mevcut olan sürücülerin güncelliğini kontrol etmek ve eğer gerekirse sürücüleri güncellemeye yardımcı olan ücretsiz bir programdır.

DUMo kullanımı kolay bir yazılımdır. Bilgisayara yükleyip çalıştırdıktan sonra otomatik olarak tüm sürücüleri isimleri ve markaları ile birlikte listeler. Sürücüye ait yeni bir güncelleme varsa otomatik olarak indirme düğmesine tıklayarak güncel sürümü yükleyebilirsiniz. Yenile düğmesine tıklayarak mevcut durumlarını listeleyebilirsiniz.

DUMo programı sayesinde internette sürücü arama ve indirme sıkıntısı olmayacak. Sürücüyü seçin ve program arayüzünde yer alan Download düğmesine tıklayarak kolayca indirebilirsiniz. Bilgisayar sürücü sorunlarını ortadan kaldırmak için yardımcı olacak güzel bir programdır. Her bilgisayarda olması gereken programlardan biridir. Bu ve buna benzer bir programı kullanmanızı tavsiye ederiz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

DUMo İçin Yorum Yap