Free Duplicate File Finder

Sponsorlu Bağlantılar
6.3
Sponsorlu Bağlantılar

Windows bilgisayarda aynı dosyaları bulup silmeyi sağlayan ücretsiz program

Ashisoft Free Duplicate File Finder bilgisayarda ki benzer, aynı/çift dosyaları bulmayı ve silmeyi sağlayan kaliteli ücretsiz bir program. Hızlı byte-to-byte karşılaştırması size doğru sonuçlar verir ve dosya adından bağımsız olarak dosya içeriğini yinelemeli olarak arar. Yinelenen dosyaların bir listesi kaldırılabilir, taşınabilir veya kopyalanabilir.

Fotoğraf veya müzik olsun, herhangi bir dijital medyanın geniş bir koleksiyonunuz varsa kopyalarla sonuçlanacaktır. Sabit diskler günümüzde o kadar büyük ki, düzgün ve organize bir sayısal veri kütüphanesi bulunduğundan alanı tasarruf etmek çok önemli değil.

Aynı dosyaları bulun ve silin

İnternet’ten veya herhangi bir yerden bilgisayarımıza program, oyun vs dosyaları indirebiliriz. Farkında olmadan bilgisayarımızda bir çok benzer, eş dosya bulunabilir. Bu dosyaları tek tek bulup temizlemek tabi ki yorucudur. Duplicate File Finder bu amaçla tasarlanmış ve bilgisayarınızda ki aynı dosyaları bulup temizlemeyi sağlar.

Yinelenen dosyaları genellikle atık ve onları tutmak gereksiz sadece değerli sabit disk alanı kaybıdır. Sabit diskler, iTunes, iPod, MP3, Fotoğraf ve video belgelerin dolu olabilir ve bunların çoğu gereksizdir.

Duplicate File Finder, herhangi bir yazılım başka bir bilgisayarda yüklü ise ev ve kurumsal ağ üzerinden çift dosyaları bulmak ve silmek için tasarlanmış ücretsiz bir araçtır. Hızlı byte-to-byte ve CRC32 karşılaştırma size en doğru sonuçları ve yinelenen dosya bulucu aramalar ne olursa olsun dosya adı yinelenen dosya içeriği verir. Çift dosyaları kaldırabilir, başka bir yere taşıyabilir veya kopyalayabilirsiniz.

Duplicate File Finder benzer dosya bulma programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32/64 Bit ile uyumlu çalışır.

Gerekli: Microsoft .NET Framework 4

Free Duplicate File Finder İçin Yorum Yap