Duplicati (Mac)

Sponsorlu Bağlantılar
2.0.1.53
Sponsorlu Bağlantılar

Mac OS için Dosya Tabanlı Yedekleme ve Şifreleme Aracı

Duplicati şifreli yedekleri online olarak saklamayı sağlayan Windows, MacOS ve Linux platformlar için güvenli bulut depolama hizmeti sunan ve uzaktan dosya sunucularında şifreleme, sıkıştırılmış yedeklemeleri saklayan ücretsiz yedekleme programıdır.

Dosyalarınızı güvenle koruyun. Çalınma olasılığına karşı şifreleme özelliği ile dosyalar koruma altında olsun. Kullanışlı bir program olmaktadır. Duplicati, FTP, SSH, WebDAV gibi standart protokollerle ve ayrıca Microsoft OneDrive, Amazon Cloud Drive & S3, Google Drive, box.com, Mega, hubiC ve diğer popüler hizmetler ile çalışır.

Güçlü şifreleme ile dosya ve klasör yedekleme

AES-256 şifreleme özelliği ile dosyaları ve klasörleri yedekleme. Artımlı yedeklemeler ve veri tekilleştirme ile depolama alanından tasarruf edin. Yedeklemeleri herhangi bir makinede web tabanlı arabirim üzerinden veya komut satırı arabirimi üzerinden çalıştırabilirsiniz.

Duplicati’nin yerleşik bir zamanlayıcı ve otomatik güncelleyici vardır.Program belirli amaçlar için yedekleme, filtreleme, silme, transfer etme ve bant genişliği seçenekleri gibi çeşitli seçenekler sunmaktadır. Kolay kullanımlı arayüzü ile tam bir dosya yedekleme programıdır.

Web tabanlı kullanıcı arabirimi

Duplicati, herhangi bir tarayıcıda (hatta mobil) çalışan ve istediğiniz yerden erişilebilen bir web arayüzü ile yapılandırılmıştır. Bu aynı zamanda bir NAS (ağa bağlı depolama) gibi makinelerde Duplicati’yi çalıştırmanıza izin verir.

Neden Duplicati Kullanılabilir?

Verilerini güvende tutabileceksiniz. Kimse özel verilerinin çalınmasını istemez. Dosyalarınızın çalınmasına ve ele geçirilmesini önlemek için Duplicati güçlü şifreleme ile dosyalarınızın çalınmasını engeller ve koruma altına alır. İyi seçilmiş bir şifre ile yedekleme işlemlerinizi yapabilceksiniz ve evde şifrelediğiniz dosyalarınızı genel bir web sunucusu üzerinde daha güvenle saklayabilirsiniz.

Duplicati (Mac) İçin Yorum Yap