DVD Drive Repair

Sponsorlu Bağlantılar
2.0.0.1006
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Ücretsiz DVD Sürücüleri Onarma Programı

DVD Drive Repair Windows işletim sisteminde eksik bir DVD Sürücü simgesini geri yüklemeyi sağlayan ücretsiz yararlı bir uygulamadır. Bazı programlar DVD Sürücüyü tanıyamadığı zaman, bilgisayarınızda bir donanım sorunu varsa veya DVD sürücünün kullanılmasını engelleyen bir virüs saldırısı ile karşılaştığınız durumlarda DVD Drive (icon) Repair programı yardımcı olacaktır.

DVD Sürücünüz işlevsel olsa bile Windows tarafından tanınmazsa, normalde Windows’u yeniden yüklemeyi veya Sistem Geri Yükleme’yi kullanarak önceden işlevsel bir sürüme geri yüklemeyi yapmak gerekir. DVD Drive Repair, bunu yapmanıza gerek kalmadan bu sorunu gidermeyi sağlar.

DVD Drive Repair ile DVD sürücüsü onarmaya başlayın

DVD Sürücüsünü geri almaya başlamadan önce, olası herhangi bir durum için sistem geri yükleme noktası oluşturmayı unutmayın. DVD Drive Repair, ana arayüzünde, sistem geri yükleme noktası oluşturma bağlantısına tıklayarak, işlem yapılmadan önceki an için bir sistem geri yükleme noktası oluşturabilirsiniz. Sürücüyü onarmaya çalışmadan önce cihazın Firmware yazılımını en son sürüme güncellemeniz önerilir. Bunu Firmware Güncelle (FirmwareHQ.com) bağlantısını tıklayarak yapabilirsiniz.

Lütfen dikkat: DVD Drive Repair’i çalıştırdıktan sonra BD / DVD / CD sürücülerinden yararlanmak için tasarlanmış tüm yazılımı yeniden yüklemeniz gerekebilir. Örneğin, disk yazma yazılımınızı yeniden yüklemeniz gerekebilir. Yani, devam etmeden önce lütfen cihazlarınızla ilgili bir sorununuz olduğundan emin olun.

DVD sürücü sorunlarını düzeltme

Arayüz çok basit ve sadece birkaç tıklamayla tüm işlemleri gerçekleştirmenize izin veriyor. DVD Sürücüsü sorunlarınızı düzeltmek için kayıt defteri anahtarlarını düzenlemeniz veya diğer karmaşık ayarları yapmanız gerekmez. Herhangi bir DVD Sürücü hatasını onarmak için Windows, DVD Sürücü Onarım aracını indirin ve çalıştırın. Ana arayüzde DVD sürücü onarma düğmesine tıklayın. Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve sorunun giderilip giderilmediğini kontrol edin.

DVD Drive Repair, otomatik çalıştırma ayarlarını varsayılana sıfırlayabilir ve çıkarılabilir sürücüler için otomatik çalıştırma özelliklerini devre dışı bırakarak sisteminizi otomatik çalıştırma zararlı yazılımlarından koruyabilirsiniz. Tehdidi kaldırmaz, ancak virüs bulaşmış bir depolama cihazını takarak bilgisayarınıza bulaşmasını önleyebilir.

DVD Drive Repair iki yükleyici dosyası içermektedir. Bilgisayarınıza DVD Sürücüsünü yüklemek için kurulum gerektiren, bir diğeri de taşınabilir sürücülerden çalıştırmak için taşınabilir bir sürüm. DVD Drive Repair Portable sürümü buradan indirebilirsiniz. Yükleyici sürümü zaten indirme bağlantımız üzerinden indirebilirsiniz.

DVD Drive Repair” İçin 2 Cevap

DVD Drive Repair İçin Yorum Yap