DVD Shrink

Sponsorlu Bağlantılar
3.2.0.15
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz DVD Yedekleme Programı

3.5/5, Toplam: 2 kişi

DVD Shrink, Windows sistemler için ücretsiz DVD diskleri yedekleme yazılımıdır. Herhangi bir DVD video diskinin bir yedek kopyasını yapmak için, seçtiğiniz DVD yazma yazılımı ile birlikte bu yazılımı kullanabilirsiniz.

DVD Shrink ile kolayca DVD disklerin yedeğini alın ve sabit diske kaydedin. Nero ile uyumludur ve yedekleri DVD disklere yazdırma imkanı sunar. Program yeniden yazma ve filmleri yeniden kodlama desteği içerir. Her video için sıkıştırma düzeyini seçebilir, istenilen disk boyutu elde etmek için ayrı ayrı izleyebilirsiniz.

DVD Shrink DVD diskler üzerinde istenilmeyen eklenti, ses ve dilleri kaldırmak için imkan sağlar. Çoğu DVD’ler, kopyalarını engellemek için tasarlanmıştır. Ayrıca bir çok DVD kopyalanmaya karşı şifre koruması ile korunmaktadır. DVD Shrink, kopya korumalı ve şifrelenmiş DVD’leri de yedekleme yeteneğine sahiptir.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

DVD Shrink İçin Yorum Yap