DVD VideoSoft: Yararlı Ücretsiz Multimedya Yazılım İndirmeleri

Sponsorlu Bağlantılar

DVD Video Soft Free Studio, Windows için en iyi ücretsiz yardımcı yazılımlarından bazılarını oluşturan toplu program yazılımı. Kendi web sitesinde uygulama yazılımı ve sistem yazılımı bulacaksınız. 40’dan fazla ücretsiz programı barındıran bir toplu paket programı daha görmedim. Multimedya ile ilgilenenler için mükemmel bir paket. Aklınıza gelebilecek, tüm işlemleriniz için kullanabileceğiniz ücretsiz multimedya yazılım paketi.

Ücretsiz Multimedya Programı

Eminim çoğunuz DVD Video Soft ücretsiz yardımcı programları kullanıyor olabilirsiniz. Bilgisayar kullanıcıları, özellikle öğrenciler, çoğu Nero gibi pahalı yazılımları satın alamaz. Uygun çalışma biçiminde disk oluşturma ile aynı zamanda DVD oluşturmaya yardımcı olacak sadece Nero için ücretsiz bir alternatif var.

Bilgisayar ve DVD formatları (MP4) için farklı telefon formatları arasında dosya türlerini dönüştürmek için kullanabileceğiniz pek çok dönüştürücü var. Ayrıca, MPEG1, MPEG-2 ve hatta MP4 veya WMV gibi birçok farklı normal video formatlarını herhangi birine dönüştürebilirsiniz.

free studio

Ayrıca farklı kriterlere göre video ve ekran görüntüleri de yakalayabileceğiniz ücretsiz ekran yakalama yazılımı var. Ayrıca ücretsiz ses ve video dublaj yazılım için, ücretsiz fotoğraf rötuş yazılımları bulabilirsiniz. Bazıları özellikli ağır olabilir ama bir işi yapmak için yeterince iyi olmayabilir. Buna ek olarak, ücretsiz Skype araması kaydedici ve ses / video indirici var.

Bunlar birçok ücretsiz Windows yardımcı yazılımlarından sadece birkaçıdır.

DVDVideoSoft da Ücretsiz Yazılımlar

Tek tek ya da kendi web sitesinden bir grup olarak indirebileceğiniz birçok yazılım var. DVD VideoSoft hem ücretsiz program hem de Türkçe kullanım sunuyor. Bu nedenle DVD VideoSoft programları tercih ediyorum.

Ben bazı faydalı programlarını sunacağım. Sizde en çok sevdiğiniz program listesini bizlerle paylaşabilirsiniz.

  • Free Disc Burner
  • Free DVD Maker
  • Free Video To Android Convertor
  • Free Audio CD Make
  • Free Video To JPG Converter
  • Free Video to MP3 Converter
  • Free MP4 Video Converter
  • ve daha bir çok faydalı program.

DVD VideoSoft İndir – Download

DVD VideoSoft üretici sayfasından istediğiniz programları yükleyebilirsiniz.

DVDVideoSoft Free Studio İndir
Ücretsiz Türkçe Ses ve Video Araçları
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

DVD VideoSoft: Yararlı Ücretsiz Multimedya Yazılım İndirmeleri İçin Yorum Yap