DVDFab DVD Copy

Sponsorlu Bağlantılar
10.0.3.5
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş DVD Kopyalama ve Yazdırma Programı

DVDFab DVD Copy, Windows sistemler için gelişmiş DVD yazdırma ve kopyalama programıdır. Bir kaç fare tıklaması ile kolayca DVD kopyalayın ve bazı ayarlamalar ile özelleştirme seçenekleri içerir. DVD Copy sabit sürücü ve medya sunucusu üzerine ISO dosyasını kopyalamak ve boş bir DVD diske DVD yazmak veya bir DVD kopyalamak için izin verir.

DVDFab DVD kopyalama yazılımı DVD koleksiyonunuzu DVD’ye yedeklemek için tam bir çözümdür. Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan en iyi DVD kopyalama yazılımı olduğu kanıtlanmıştır. DVD+R/RW, DVD-R/RW, DVD+R DL ve DVD-R DL sürücüleri destekler.

DVDFab DVD Copy programını DVD klonlama, yazdırma, kopyalama ve yedekleme için iyi bir tercih olacaktır. DVD-9’dan DVD-9’a, DVD-5’den DVD-5’e, DVD-9’dan DVD-5’e, DVD-5’den DVD-9’a kopyalamayı desteklemektedir. Ayrıca 6 kopyalama modu vardır; Tam disk, ana film, özelleştirme, bölme, birleştirme, klonlama ve yakma.

Windows sistemler için diğer CD-DVD araçlarına göz atabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

DVDFab DVD Copy İçin Yorum Yap