DVDShrink

Sponsorlu Bağlantılar
3.2
Sponsorlu Bağlantılar

DVD Diskleri Yedekleme Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

DVDShrink, DVD diskleri yedeklemek için kullanılan bir yazılımdır. İstediğiniz DVD yazma yazılımı ile birlikte bu yazılımı herhangi bir DVD video diskinin bir yedek kopyasını çıkarmak için kullanabilirsiniz.

Çoğu DVD, kopya çıkmasını önlemek için tasarlanmıştır. Bundan dolayı ilk önce DVD kopyalama ve yedeklemeye engel olan koruma kalkanını ortadan kaldırmanız gerekiyor. Bunun için DVD’lerin kopyalanmasını önlemek için ilk olarak tedbiri şifreleme yöntemi ile şifrelenir. Ticari DVD başlıkları genellikle şifrelidir, bu da onları sabit diskinize kopyalamanızı veya yapmayı başarabilmenizi önleyen dosyaların oynatılmasını engeller. DVDShrink, dahili şifre çözme algoritmaları ile bu sorunun üstesinden gelir.

Tabi şifrelemeyi kaldırdıktan sonra bir sonraki adım o kadar kolay değil. Çünkü çoğu DVD video başlığı, tek bir seferde kaydedilebilir DVD-R diske uydurulamayacak kadar büyüktür. DVDShrink, orijinal DVD’nizdeki verileri sıkıştırarak veya küçülterek bu sorunun üstesinden gelir.

DVDShrink ayrıca DVD’nizi yeniden yazmanıza izin verir. Kendi derlemenizi bir veya daha fazla kaynak DVD’den yapabilir veya sadece DVD’nin izlemek istediğiniz bölümlerini seçebilir, böylece en yüksek kalitede görüntüleme için yedeklemenizde daha fazla yer tutabilirsiniz.

DVDShrink videosu:

DVDShrink İçin Yorum Yap