e-Devlet (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Yeni e-Devlet Kapısı Mobil Uygulaması

2.8/5, Toplam: 10 kişi

Yeni e-Devlet Kapısı mobil uygulaması ile www.turkiye.gov.tr sitesi üzerinden faydalandığınız hizmetleri artık Android mobil cihazlar üzerinden de kullanabileceksiniz. e-Devlet Kapısı Android uygulaması sayesinde her an her yerden tüm Devlet hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

e-Devlet Mobil uygulaması yeni arayüzü ile ile Türkiye Cumhuriyeti’nin resmi web sitesi olan www.turkiye.gov.tr adresinde kullanabildiğiniz pek çok hizmetten artık mobil olarak da faydalanabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için e-Devlet Şifresi veya Mobil İmza sahibi olmalısınız. e-Devlet Şifrenizi PTT şubelerine kimliğiniz ile birlikte şahsen başvurarak temin edebilirsiniz. Mobil İmza aboneliği için hizmet aldığınız operatöre başvurmalı ve gerekli prosedürü tamamlamalısınız.

Lütfen Dikkat: Yeni e-Devlet Kapısı uygulaması (e-Devlet Beta) Android 4.0 ve üzeri telefonlarda çalışabilecektir. Daha eski bir sürüme sahip Android telefonunuz varsa, eski uygulamamız üzerinden e-Devlet Kapısı ile ilgili sunulan tüm hizmetlere ulaşmaya devam edebilirsiniz. (https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.turkiye&hl=tr)

e-devlet-android

e-Devlet Kapısı mobil uygulamasının sunduğu hizmetlere uygulama sayfasından ulaşabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

e-Devlet (Android) İçin Yorum Yap