E-Okul Ortalama Hesaplama

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Not Hesaplama Uygulaması

3/5, Toplam: 3 kişi

E-Okul Ortalama Hesaplama öğrenciler açısından faydalı olacak ücretsiz bir hesaplama uygulamasıdır. Uygulama öğrencilerin dönem sonuna ait hesaplamaları yapabilecekleri kullanışlı bir programdır.

E-Okul Ortalama Hesaplama ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilerin rahatça ve kolay bir şekilde kullanabilmeleri için basit bir şekilde tasarlanmıştır.

Uygulamayı kullanmak için; Öğrenci girişi yapın ve “Not Bilgileri” sayfasına girdikten sonra ortalama hesapla tuşuna tıklamanız gerekiyor. Uygulama listede yer alan dersleri otomatik olarak kayıt etmektedir. Bunun ardından yapacağınız şey bir seferliğe mahsus dönemdeki ders sayını girin ve “Kaydet” tuşuna basın. Bundan sonra artık uygulama ders sayısını istemeyecek. Çünkü ders notları e-okul sayfasından alındığından dolayı herhangi bir not girmenize gerek yok, otomatik olarak notlarınız güncellenecek.

Program kişisel verilenizi saklamaz ve verileri MEB’in kendi sunucularına gönderir. Öğrenci girişi yapmanızın nedeni ise notların otomatik alınma durumundan dolayıdır.

E-Okul Ortalama Hesaplama” İçin Bir Cevap

E-Okul Ortalama Hesaplama İçin Yorum Yap