EagleGet

Sponsorlu Bağlantılar
2.0.4.21
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz indirme yöneticisi ve indirme hızlandırıcı

Tarayıcı uzantısı olarak da kullanabileceğiniz internet üzerinden yaptığınız indirmeleri kolay ve hızlı bir şekilde yönetmeyi sağlayan, görev zamanlayıcı içeren, kötü amaçlı yazılımları denetleyerek indirme sağlayan, herhangi bir medya dosyası yakalama imkanı sağlayan indirme hızlandırıcı ve indirme yöneticisi.

Tarayıcı indirme yöneticileri hız açısından çok iyi olmasına rağmen herhangi bir dosyayı yakalama, indirme ve yönetme anlamında yeterli değildir. Bu nedenle internetten dosyaları indirmeye yardımcı olacak bir çok yazılım bulmak mümkündür.

Bu uygulamalara örnek olarak EagleGet diyebiliriz. Popüler protokolleri destekleyen, tek başına bir dünya olan, popüler tarayıcılara entegre olan Windows sistemler için kullanışlı ücretsiz ve Türkçe indirme hızlandırıcı ve yöneticisidir.

Tarayıcılara entegre olur

EagleGet indirme yöneticisi Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Opera tarayıcılarına entegre olarak indirme işlemlerini daha kolay yapmanızı sağlar. Sadece tek değil diğer tarayıcılar üzerinden de kolayca dosya indirme yapabilirsiniz.

Basit dosya indirmeden öteye, özellikle medya dosyalarını indirme konusunda çok başarılıdır. Herhangi bir web sitesindeki videoyu yakalar ve istediğiniz kalitede indirme imkanı sağlar. Hoşunuza giden videoları kaliteli bir şekilde indirerek bilgisayarınıza kaydetmeyi kolay hale getirir. Entegre olduğu tarayıcılarda izlenen videoları izler ve kolayca bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Dosyaları kolayca indirin ve görevleri zamanlayın

Bu programı nasıl kullanırım diye korkmayın. Her şey anlaşılır şekilde tasarlanmış basit ve temiz bir arayüze sahiptir. İndirme işlemlerini yönetmeyi sağlayan faydalı araçlar içermektedir. Otomatik, manuel, gecikmeli ve toplu indirme, indirilen dosyaların türüne göre otomatik olarak kategorize etme, indirme işleminden sonra otomatik görevler için zamanlayıcı araçlar içermektedir.

Tüm bu özelliklerin yanı sıra, virüs denetleyici içermesi herkes için çok faydalı olacaktır. Bilgisayarınıza antivirüs programı olsun veya olmasın, indirmek istediğiniz dosyaları virüs taramasından geçirmektedir. Bu sayede eğer indireceğiniz dosya virüslü ise indirme ve virüslü dosyanın bilgisayara yüklenmesine engel olur.

Kolay, hızlı ve yetenekli indirme yöneticisi

Bir çok açıdan bakıldığı zaman EagleGet kesinlikle çok başarılı ve yetenekli bir indirme yöneticisidir. Müzik, video, belge ve diğer dosya türlerini etkileyici ve hızlı bir şekilde indirmeyi sağlar. İndirmeleri daha düzenli bir şekilde yapabilir ve karmaşıklıktan kurtarır. Güvenilir bir indirme hızlandırıcısı ve indirme yöneticisi olduğunu söylemek gerekir.

Amaçlarınız için çok çeşitli yapılandırma seçenekleri barındırmaktadır. Özelleştirme seçeneklerinin çok olması ve görev zamanlayıcısı sayesinde internetten indirme konusunda sizin için iyi bir asistan olabilir.

Windows için diğer indirme yöneticilerine göz atabilirsiniz.

EagleGet (Portable) İndir
Ücretsiz portable indirme yöneticisi ve indirme hızlandırıcı

EagleGet Hakkında Yazılar

EagleGet İçin Yorum Yap