Earn to Die 2 (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Earn to Die 2 Oyunu

Earn to Die 2, iOS mobil cihazlarda (iPhone, iPad, iPod touch) oynayabileceğiniz araba ile zombi öldürme oyunudur. Heyecan ve aksiyon dolu bu oyunu oynamanızı tavsiye ederim.

Ülkenin diğer ucunda tahliye gemisi kalkmak üzere ve bu gemiye yetişmeniz gerekiyor. Ama bu yol öyle kolay geçilebilecek bir yol değil. Yol zombiler tarafından istila edilmiş durumda. Eski bir araba ile neler yapabileceğinizi gösterin. Yapmanız gereken o kadar da zor bir şey değil. Arabayı zombilerin üzerine sürün ve hepsini öldürün.

Earn to Die 2 eski sürümüne göre 5 kat daha fazla uzun sürüyor ve yeni bir hikaye modu ile birlikte geliyor. Oyunun hikayesi zombiler tarafından kuşatılmış bir şehirde geçiyor.

Seviyeler artık daha gelişmiş ve çok aşamalı. Yer altı tünellerinden geçerek perişan olmuş üst geçitlerde yol alın veya zombilerle dolu epik fabrikalarını yok ederek yolunuza devam edin. Tabi, hangi yoldan giderseniz gidin her taraf zombi dolu. Tek yapmanız gereken önünüze çıkan zombileri araba ile ezip geçmek.

Hurda araba ile seviyeler geçerek para kazanın ve zpor araba, itfaiye arabası, dondurma kamyoneti gibi 10 farklı aracın kilidini açarak modeli yükseltin. Her bir araç zırhlı kaporta, tavana monte silahlar, yardımcı roketler ve benzeri bir dizi yükseltme ile donatılabilir.

Ama arabaların tahrip olmamasına dikkat edin. Aşırı zarar verildiği zaman arabanız paramparça olacaktır. Her şeyin dolu dolu olduğu iPhone, iPad için Earn to Die 2 oyununu hemen indirin ve zombileri yok etmeye başlayın.

Earn to Die 2 oyunu iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Earn to Die 2 (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap