EaseUS MobiSaver Free

Sponsorlu Bağlantılar
7.0
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin iOS Cihazlardan Veri Kurtarma Programı

EASEUS MobiSaver Free iPhone, iPod Touch ve iPad gibi iOS cihazınızdan Rehber, Mesajlar, Arama Kaydı, Takvim, Fotoğraflar / Videolar ve Uyarıcılar gibi bir çok veriyi kurtarmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. iPhone, iPad, iPod touch, iPhone 7Plus / 7, iPad Pro ve iOS 10 uyumlu dünyanın ilk ücretsiz veri kurtarma yazılımıdır.

Verilerinizi kurtarmak için, basitçe, uygulamayı çalıştırın, istendiği zaman iOS cihazı bağlayın ve EaseUS MobiSaver Free  aygıtın taraması bitene kadar bekleyin. Tarama bittikten sonra tüm öğeleri bir liste ile sunacak ve kurtarmak istediğiniz dosyaları seçebilirsiniz.

Program iPhone, iPad, iPod touch, iOS 4, iOS 5, iOS 6, iOS 7 de dahil olmak üzere mevcut tüm iOS cihazları destekler. MobiSaver kişisel ev kullanım için ücretsiz ve bir seferde bir dosya kurtarma ile sınırlıdır.

iPhone 7plus/7, iPhone 6s/6/6plus, iPhone 5s/5c/5/4s, iPhone 4/3GS, iPod touch 5/4, iPad Air 1/2, Retina ekranlı iPad, iPad mini 1/2/3, iPad Pro, The new Pad, iPad 2/4, iPad1 mobil cihazlardan veri kurtarmayı sağlar.

EaseUS MobiSaver Free İçin Yorum Yap