Easy Duplicate Finder

Sponsorlu Bağlantılar
5.5.1.961
Sponsorlu Bağlantılar

Mac bilgisayarda aynı dosyaları bulma ve silmeye yardımcı ücretsiz program

Mac için Easy Duplicate Finder, birkaç tıklamayla çift/aynı dosyaları bulmanıza ve silmenize yardımcı olacaktır. Sezgisel arayüzü, kopyaları basit bir üç adımda silmeyi sağlar: klasörler ekleyin, tarama yapın, çift dosyaları silin. Tüm kopyaları otomatik olarak silmeyi seçebilir veya kopyaları silmeden, taşımadan veya yeniden adlandırmadan önce tarama sonuçlarını inceleyebilirsiniz.

Easy Duplicate Finder, Mac bilgisayardaki tüm çift dosyaları algılayan ve %100 doğru sonuç garanti eden gelişmiş dosya karşılaştırma algoritmaları kullanır. Program, ihtiyaç duymadığınız kopyaları hızlı bir şekilde silmenizi kolaylaştıran bir çok dosya yönetimi aracı içerir. Sonuçları dosya türüne göre sıralayabilir ve resimler, videolar, şarkılar ve belgeler de dahil olmak üzere algılanan tüm dosyaları önizleyebilirsiniz. Güçlü kullanıcılar dosya arama maskeleri oluşturabilir ve dosyalarını en etkili biçimde yönetmek için gelişmiş bağlam menüsü seçeneklerini kullanabilir. Easy Duplicate Finder yardımıyla yinelenen belgeleri, fotoğrafları, videoları ve e-postaları bulabilir ve yönetebilir ve hatta iTunes kitaplıklarındaki çoğaltmaları silebilirsiniz.

Easy Duplicate Finder programı OS X’de hızlı çalışan çoğaltılmış dosya bulucusudur ve kopyaları oldukça sık arıyorsanız mükemmel bir özelliktir. Beceriniz ne olursa olsun kullanımı kolaydır. Taramak için bir sabit sürücü veya klasör seçtikten sonra Easy Duplicate Finder kopyalarınızı dosya türüne göre böler, böylece gereksiz şeyleri kolayca silebilirsiniz. Arama algoritması, aynı dosya adını paylaşmayan yinelenen resimleri bile alacak kadar akıllıdır.

Sonuç olarak Easy Duplicate Finder ile Mac bilgisayarınızda aynı fotoğrafları, belgeleri, şarkıları, videoları ve daha pek çok şeyi silmeyi sağlar. Bilgisayarınızı tarayın, bulun, silin ve gereksiz yığılmaları ortadan kaldırın.

Easy Duplicate Finder İndir (Windows)
Windows bilgisayarda aynı dosyaları bulma ve silmeye yardımcı ücretsiz program

Easy Duplicate Finder Hakkında Yazılar

Easy Duplicate Finder İçin Yorum Yap