Easy File Recovery Tool

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Dosyaları Kurtarma, Geri Getirme Programı

Easy File Recovery Tool; Windows 7, 8, 8.1, Vista ve XP işletim sistemli bilgisayarlarda çalışan bir dosya kurtarma programıdır. Ücretsiz olarak sunulan program ile silinen dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Yanlışlıkla yada bilerek sildiğiniz ve sonradan tekrar geri getirmek istediğiniz olan dosyaları geri getirebilirsiniz. Basit bir yapı ve kolay kullanıma sahiptir.

Programı kurduktan sonra gerekli olan bütün butonlar ekranda yer alacak. Bilmeniz gereken bir şey var, Windows admin yetkisi istediğinden dolayı yönetici yetkisi olmayan kullanıcı hesaplarından kullanılamıyor.

NTFS dosya sistemi ile uyumlu çalışabiliyor. Silinen dosyanın diskini seçtikten sonra tarama yapabilirsiniz. Format atma gibi işlemlerin ardından sabit diskte kalan dosyalar bu tarama sürecinin sonunda tespit ediliyor ve karşınıza çıkan listeden hangilerini kurtarmak istediğinizi seçebiliyorsunuz.

Bul ve kurtar seçenekleri yer aldığı için herhangi bir ayar yapmanıza da gerek yok. Kurtarılacak dosyaları direkt olarak hangi klasöre kaydedeceğinizi seçiyor.

Easy File Recovery Tool İçin Yorum Yap