Easy Image Modifier 4.8 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Resim Boyutlandırma, Format Dönüştürme, Filigran Ekleme vs Programı

Easy Image Modifier-indirKarmaşık resim düzenleme programları kullanmak zorunda kalmadan, resim/fotoğraf yeniden boyutlandırma, döndürme, çevirme, format dönüştürme, filigran metinleri ekleme, sıralama veya yeniden adlandırma yapmak ister misiniz? Easy Image Modifier kolay kullanımlı resim ve fotoğraf üzerinde bir çok işlem yapmanızı sağlayan ücretsiz ve Türkçe resim düzenleme araç paketidir. Görüntüler üzerinde toplu olarak düzenleme yapmanızı sağlar.

Easy Image Modifier, bir çok programı bir araya getiren kolay kullanımlı araç paketidir. Bu ücretsiz program ile görüntüleri boyutunu (genişlik ve yüksekliği, sabit değerde veya yüzde) değiştirmek, çevirmek ve döndürmek, dosyayı yeniden adlandırmak, filigran metni eklemek ve ayrıda görüntü formatını/biçimini dönüştürmek için yardımcı olacak.

Belirli koşullar, orantısız boyutlandırma, özelleştirilebilir görüntü kalitesi, sıralama ve daha sonra filtreleme gibi kişisel kimlik meta bilgilerin kaldırılması gibi hatta gelişmiş seçenekler rahatça ayarlanır.Yeni görüntü işleme ve önizleme sezgisel bir yardımcı olarak hizmet vermektedir.

Easy Image Modifier 4.8 İndir İçin Yorum Yap