Easy M4P Converter

Sponsorlu Bağlantılar
2.1.3
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için Ücretsiz M4P Dönüştürme Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Easy M4P Converter, Windows platform için DRM korumalı M4P formatından MP3, M4A ve diğer ses formatlarına dönüştürme yapmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. Herhangi bir sınırlama olmadan herhangi bir cihaz için uygun format dönüştürme desteği içerir.

M4P ses formatı bir çok uygulama veya cihaz tarafından desteklenmez. Her ortamda ve cihazda desteklenen en popüler format elbette Mp3 formatıdır. Sizde Easy M4P Converter programı sayesinde M4P’den Mp3’e çevirme yapabilirsiniz. Sadece Mp3 değil diğer popüler ses biçimlerini desteklemektedir.

Easy M4P Converter sezgisel bir arayüz ile çeşitli ses dosyası biçimlerini dönüştürmek için tasarlanmıştır.

Audible’den AA/AAX sesli kitaplar ve iTunes mağazasından indirilen veya satın alınan M4P müzik dosyasının Apple Music’den DRM korumasını kaldırmanın tek yasal yolu bu olsa gerek. DRM koruması var diye dönüştürme yapamam diye endişe etmenize gerek yoktur. Easy M4P Converter ile kolayca DRM korumalı ses dosyalarını Mp3 ve diğer ses biçimlerine dönüştürmek mümkündür.

DRM korumalı M4P, M4A, AAC ses biçimlerinden MP3, AAC, AC3, AU, MKA, M4R, M4A, AIFF ses biçimlerine dönüştürme yapabilirsiniz.

Korumalı müzik dosyalarını dönüştürmenin yanı sıra, Easy M4P Converter aynı zamanda bir sesli kitap dönüştürücü görevi de görür. Düzenli ses formatları için DRM korumalı (M4B, AA, AAX) ve DRM-free sesli kitapları dönüştürmeyi destekler.

M4V korumalı video dosyaları da ses formatlarına dönüştürebilir. MOV, MPEG, MP4, MKV, WMV, AVI video formatlarından ses formatlarına dönüştürme desteği içerir.

M4P’den Mp3’e dönüştürmek için ücretsiz program arıyorsanız Easy M4P Converter programını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Easy M4P Converter İçin Yorum Yap