EasyBCD

Sponsorlu Bağlantılar
2.3
Sponsorlu Bağlantılar

Sistem Başlangıç (Boot, Önyükleme) Yöneticisi Programı

3/5, Toplam: 2 kişi

Kapsamlı geliştirme ve üç yıl süren testten sonra, NeoSmart Teknolojileri, Windows 10 ve EFI için tam destek sunan EasyBCD 2.3 son sürümünü yayımladı. Farkında olmayanlar için EasyBCD, bilgisayar açılış girişlerini yönetmek için en iyi yazılımdır.

Ticari olmayan kullanım için ücretsiz olan EasyBCD ile, yeni önyükleme girdileri eklemek, var olan girişleri düzenlemek ve girdileri güvenle silebilirsiniz. Yazılımın kullanıcı arayüzü kolay kullanım sunmaktadır.

Küçük boyutlu bir yazılımdır, Windows işletim sisteminin önyüklenebilir USB çubuklarını hazırlamanın yanı sıra Windows’u başlatma ve diğer açılış sorunlarını gidermek için imkan sağlar. Ayrıca, boot menüyü VHD, ISO ve WIM resim eklemek için bu yazılımı kullanabilirsiniz. Bilgisayar USB’den önyüklemeyi desteklemiyor olsa bile USB sürücülere önyükleme yapmak için bu yazılımı kullanabilirsiniz.

EasyBCD 2.3 son sürümü, tam Windows 10 desteği sunmaktadır. Buna ek olarak, şimdi daha hızlı bir şekilde Windows 7 stil önyükleme menüsü, yeni Metro ya da modern boot seçim menüsü arasında geçiş yapma, kolayca etkinleştirmek veya metro önyükleyici veya önyükleme menüsünü devre dışı bırakmak için imkan sağlar.

Önceki sürümlerde olduğu gibi, son sürümü de Linux ve Mac girişlerini ekleme, düzenleme ve yönetmeye izin verir. Yedekleme, onarım ve sıfırlama BCD yapılandırma seçenekleri ile birlikte geliyor.

Daha önce de belirtildiği gibi, EasyBCD 2.3 ticari olmayan kullanım için tamamen ücretsizdir.

EasyBCD 2.3 Windows 10, 8.1, 8 ve 7 32-bit ve 64-bit ile uyumludur.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

EasyBCD” İçin Bir Cevap

EasyBCD İçin Yorum Yap