EBook Reader

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz e-kitap Okuyucu Uygulaması

e-Kitap okuyucusu programlar akıllı cihazların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır ve EBook Reader uygulaması da bunlardan bir tanesidir.

EBook Reader (EBook okuyucu) güzel bir kullanıcı arayüzüne sahip olan ücretsiz e-kitap okuma programlarından birisidir. Kolay bir şekilde yönetmenize yardımcı olacak ve telefonunuzda tüm e-books kitaplarını açabileceksiniz. İstediğiniz kitapları satın alabilmeniz için birden fazla ücretsiz e-kitap indirme siteleri bulunmaktadır. Epub, fb2, doc, txt, rtf, html, chm, tcr, pdb, prc, mobi, pml e-kitap formatlarını destekler.

Sayfaları kolay bir şekilde kaydırarak görüntüleyebilirsiniz. Uygulamada mevcut olan dosya tarayıcı son kitaplara kolayca erişmenizi sağlar. Çevrimiçi katalog (OPDS) desteği bulunuyor. Online kitap mağaza desteği ve TTS metin desteği da var.

Kitapları okumak için farklı yazı tipleri seçenekleri mevcut. Parlaklık ayarlamaları size gece ve gündüz olmak üzere farklı renk seçenekleri de sunmaktadır. Otomatik bir şekilde sayfaların çevrilmesini ayarlayın.

EBook Reader İçin Yorum Yap