Edge Reset Button İle Edge Tarayıcı Ayarlarını Sıfırlayın

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Edge Windows 10 Internet Explorer tarayıcısının yerine geçmiş, Mozilla Firefox, Google Chrome ve Opera gibi popüler tarayıcılara kıyasla nispeten yenidir. Bu nedenle, Microsoft’un yeni web tarayıcısı çeşitli özellikler ve seçeneklerden yoksundur. Microsoft, Windows 10 her önemli güncellemesi ile Edge tarayıcısına yeni özellikler ve ayarlar ekler.

Microsoft, Edge tarayıcı ile büyük bir iş yapıyor olsa da, yerleşik tarayıcının birçok temel ayarları ve seçenekleri yoktur. Örneğin, Edge tarayıcısında hala bir sıfırlama seçeneği yoktur. Edge tarayıcı sıfırlamak için doğru yerdesiniz.

edge-reset-button-ile-edge-tarayici-ayarlarini-sifirlayin

Edge Reset Button ile Edge tarayıcı ayarlarını sıfırlama

Bir malware-zararlı yazılım ya da potansiyel olarak istenmeyen program değişikliği, Microsoft Edge varsayılan ayarlarını değiştirebilir. Varsayılan ayarları geri yüklemek için tek bir seçenek geriye kalıyor, Edge tarayıcısını kaldırıp tekrar yüklemek. Bu da pek sağlıklı bir tercih olmaz.

edge-reset-button-ile-edge-tarayici-ayarlarini-sifirlayin-1

Edge Reset Button.denilen ücretsiz araç ile Edge tarayıcısını sıfırlayabilirsiniz. Bu sayede varsayılan ayarlar geri yüklenir.

Edge Reset Button, tek bir tıklama ile orijinal Edge tarayıcı ayarlarını geri yüklemeye yardımcı olmak için tasarlanmış kişisel kullanım için ücretsiz bir araçtır. Edge Reset Button ilk sürümü sadece Edge tarayıcının ana sayfasını sıfırlar ve tarayıcının diğer ayarları sıfırlamak için aracı kullanamazsınız!

edge-reset-button-ile-edge-tarayici-ayarlarini-sifirlayin-2

Sonuçta, oldukça kullanışlı bir araçtır. Edge tarayıcının ana sayfasını sıfırlamak için bu programı kullanabilirsiniz. Bir malware ya da potansiyel olarak istenmeyen programlara maruz kaldığınız zaman iyi yardımcı olacaktır.

Edge Reset Button İndir

Diğer tarayıcılar ile ilgili yardım almak için aşağıdaki yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Google Chrome Ayarları Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Mozilla Firefox Ayarları Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Internet Explorer Ayarları Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Edge Reset Button İle Edge Tarayıcı Ayarlarını Sıfırlayın İçin Yorum Yap