Efficcess Free (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
5.20 Build 516
Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin Portable Ücretsiz Günlük Tutma ve Not Alma Programı

Efficcess Free (Portable), pratik ve kullanışlı günlük tutmak, not almak için kullanabileceğiniz Windows PC için ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. PC için Efficcess uygulaması yapılacaklar listesi, programlar, kişiler, notlar, günlük ve şifreler gibi sadece tek bir pakette her türlü kişisel bilgileri yönetmenize yardımcı olacaktır.

Efficcess uygulaması ile unutmamak için yapılacaklar listesi oluşturabilirsiniz. Günlük ve not tutma, şifreleri saklamak için de iyi bir yardımcı olabilir. Kolay bir kullanım sunmaktadır ve bilgileri PC, Android ve iOS mobil cihazlar arasında senkronize edebilirsiniz. Gerçek zamanlı hatırlatma desteği ile artık yapacaklarınızı unutmayacaksınız. Şifre koruması sayesinde kişisel bilgilerinize başkalarının ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Efficcess ücretsiz sürümü günlük tutma, not alma, yapışkan notlar ve şifre yöneticisi içermektedir. Daha kapsamlı ve gelişmiş özellikler için Pro sürümü satın almanız gerekir.

Windows PC için Efficcess (Portable) uygulaması kişisel bilgilerinizi yönetmek, iPhone, iPad, Android ve PC bilgisayar arasında veri taşımak için veri senkronizasyonu sağlayan faydalı bir uygulamadır. Sizde kişisel bilgilerinizi yönetmek, PC için not tutma uygulaması arıyorsanız Efficcess bir asistan gibi yardımcı olacaktır.

Efficcess Free (Portable) İçin Yorum Yap