Efficcess (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.1
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Günlük Tutma ve Not Alma Uygulaması

Efficcess, pratik ve kullanışlı günlük tutmak, not almak için kullanabileceğiniz iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz bir uygulamadır. iPhone için Efficcess uygulaması yapılacaklar listesi, programlar, kişiler, notlar, günlük ve şifreler gibi sadece tek bir pakette her türlü kişisel bilgileri yönetmenize yardımcı olacaktır.

Efficcess uygulaması ile unutmamak için yapılacaklar listesi oluşturabilirsiniz. Günlük ve not tutma, şifreleri saklamak için de iyi bir yardımcı olabilir. Kolay bir kullanım sunmaktadır ve bilgileri PC, Android ve iOS mobil cihazlar arasında senkronize edebilirsiniz. Gerçek zamanlı hatırlatma desteği ile artık yapacaklarınızı unutmayacaksınız. Şifre koruması sayesinde kişisel bilgilerinize başkalarının ulaşmasını engelleyebilirsiniz.

iPhone, iPad için Efficcess uygulaması kişisel bilgilerinizi yönetmek, iPhone, iPad, Android ve PC bilgisayar arasında veri taşımak için veri senkronizasyonu sağlayan faydalı bir uygulamadır. Sizde kişisel bilgilerinizi yönetmek, iPhone için not tutma uygulaması arıyorsanız Efficcess bir asistan gibi yardımcı olacaktır.

Efficcess (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap