Efficient Diary Free

Sponsorlu Bağlantılar
5.21 Build 520
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Türkçe Günlük Tutma Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

Efficient Diary Free Windows bilgisayarda günlük tutmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve Türkçe programdır. Eşsiz ve güçlü flaş tam metin arama tekniği ile, günlükler arasında metin araması yapabilirsiniz. MS-Word benzer güçlü bir düzenleme işlevi vardır.

Günlük tutma alışkanlıkları olanlar için faydalı olacak bir programdır. Efficient Diary Free programı Windows, Android ve iOS cihazlar üzerinde kullanabilecek sürümleri mevcuttur. Ayrıca senkronizasyon sağlayarak eklediğiniz günlükleri tüm cihazlarda anında görebilirsiniz.

Basit bir günlük programından ziyade gelişmiş özellikler sunar. Word veya Not Defterinden içe/dışa dosya aktarımı yapabilirsiniz. Ayrıca yazdığınız günlükleri bir kitap olarak yazdırabilirsiniz. Sadece 4 adımda bilgisayarlar ve cep telefonları arasında senkronizasyon sağlayarak herhangi bir zamanda bir günlük yazabilir ve istediğiniz her yerden ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş özellikleri, ücretsiz ve Türkçe olmasından dolayı PC için günlük tutma programı arayanlara Efficient Diary Free programını tavsiye ederiz.

Efficient Diary Free İçin Yorum Yap