Efficient Password Manager Free (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
5.21 Build 520
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Şifre Yönetim Programı

Efficient Password Manager Free (Portable), Windows sistemlerde şifre yönetimi sağlayan ücretsiz ve Türkçe programdır. Bilgisayarda tüm şifreleri tek bir yerde saklamak, yeni şifreler üretmek, sınırsız sayıda şifre yönetim imkanı sunmaktadır.

Hayatımızın her alanı şifre ile doldu. WiFi, telefon, bankacılık, Facebook, Twitter, Instagram aklınıza gelebilecek her şey. Tüm hesaplara ait şifreleri akılda tutmak da pek de mümkün değildir. Efficient Password Manager Free sadece tek bir şifre hatırlayarak tüm şifrelerin kontrolünü sağlayın.

Efficient Password Manager Free genel şifrelerin yanı sıra web tarayıcıdan giriş yaptığınız web sitesi giriş şifrelerini, programlara yaptığınız kayıt şifreleri, e-posta hesaplar, FTP şifreleri kolayca saklar ve giriş yapmak istediğiniz zaman hatırlar. 256-bit AES güvenlik algoritması sayesinde izinsiz erişimlere karşı koruma sağlar.

Efficient Password Manager Free (Portable) basit ve Google gibi hızlı bilgi arama imkanı sunar. Şifreler arasında kolay ve hızlı arama yapar. Şifreleri yedekleme ve geri yükleme imkanı sunar. Bilgilerin güvenliğini sağlamak için şifre koruması ile şifrelenmiş bilgileri saklar. Şifreler için önem ayarlama yapabilirsiniz. Ayrıca rastgele üretici sayesinde siz zahmet etmeden güçlü şifreler oluştursun.

Efficient Password Manager Free (Portable) İçin Yorum Yap