Efficient Sticky Notes Free

Sponsorlu Bağlantılar
5.21.522
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Masaüstü Yapışkan Notlar

Efficient Sticky Notes Free masaüstünde not almayı sağlayacak ücretsiz ve Türkçe masaüstü yapışkan notlar programıdır. Kolayca masaüstüne yapışkan notlar ekleyerek kalemsiz kağıtsız not alabilirsiniz. Yapışkan notların boyutunu, rengini ve saydamlığını değiştirerek güzel bir görünüm elde edebilirsiniz. 10 farklı arayüz stili sunuyor.

Efficient Sticky Notes Free ve Pro olmak üzere iki farklı sürüm sunuyor. Pro sürümü veri paylaşımı, bilgisayar ve akıllı telefonlar arasında senkronizasyon, hiyerarşik gruplama ile bilgilerinizi organize etme, kategoriye göre bilgileri organize etme, yapışkan notlara ekler ekleme, kart görünüm desteği, salt okuma modu desteği gibi ek özellikler içerir. Ancak ücretsiz sürümü de işinize yarayacak özellikler içerir.

Efficient Sticky Notes Free Edition sürümü sınırsız sayıda yapışkan not ekleme ve yönetim, notlar arasında Google gibi hızlı bilgi arama, geri dönüşüm kutusu desteği, notları içe ve dışa aktarma, notları yedekleme ve geri yükleme, bilgi güvenliği için şifre koruması ile şifrelenmiş bilgi saklama, çoklu arayüz stilleri ve yapışkan notlar için önemi ayarlama gibi faydalı özellikler içerir.

Efficient Sticky Notes Free ile masaüstü yapışkan notlar ekleyin, notları düzenleyin, kaydedin veya yedekleyin. Faydalı özellikler içeren Efficient Sticky Notes uygulamasını ücretsiz olarak indirin ve kullanın.

Efficient Sticky Notes Free Hakkında Yazılar

Efficient Sticky Notes Free İçin Yorum Yap