Eguasoft Basketball Scoreboard

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Basketbol Skorbord Programı

Eguasoft Basketball Scoreboard, bir çok özelleştirme desteği ve gelişmiş özellikleri ile Windows bilgisayarlar için basketbol skorbord programıdır. Her oyuncu için puan ve faul girişi. Özelleştirilebilir yazı tipleri ve ana ekran panosu. Ayrı kontrol paneli, oyun sırasında takımların geçişleri, zaman aşımı ve takımların faul girişi. Çift oyun özelliği ile aynı anda iki basketbol oyun skorlarını gösterebilirsiniz. Web servisi ile web üzerinden oyun istatistiklerine gerçek zamanlı erişim sağlar.

Basketbol maçları için dijital skorbord yazılımı ihtiyacınızı karşılayacak güzel bir programdır. Spor salonları, arenalar, ya da okul tesislerinde bir basketbol çetele görüntülemek için bu yazılımı kullanabilirsiniz. Bu yazılım basit ama kullanışlı skorbord görüntü sağlar. Dizüstü bilgisayarı projektör cihazına bağlayarak büyük görünümlü bir skorbord ekran oluşturabilirsiniz.

Eguasoft Basketball Scoreboard ve Pro olmak üzere iki ayrı sürümü vardır. Pro sürümü biraz daha fazla fiyat farkı ile satın alınabilir ve tüm özellikler mevcuttur.

Eguasoft Basketball Scoreboard, basketbol maçları için bir skorbord programından bekleyeceğiniz tüm seçenekleri size sunacaktır.

Eguasoft Basketball Scoreboard İçin Yorum Yap