Ehliyet Soruları İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
1/5, Toplam: 1 kişi

Ehliyet Soruları: Android Ücretsiz Soru Uygulaması

Ehliyet Soruları, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tablete indirerek ehliyet sınavı soruları hakkında bilgi edinebileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz uygulama sayesinde sizde trafik levhalarını öğrenerek, daha yakından tanıyarak levhalar hakkında daha iyi bilgi sahibi olabilirsiniz.

Trafik levhalarını ne kadar iyi tanıyorsunuz. Bu levhalar hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz. İşte böyle uygulamalar sayesinde trafiğin vazgeçilmez parçası olan trafik levhalarını daha yakından tanımış olursunuz. Trafik canavarı olmamanın ilk kuralı trafik levhalarını yakından tanımaktır.

Sizde ehliyet sınavına hazırlanıyor olabilirsiniz. Her zaman sınava çalışma isteğiniz olmayabilir. Ama bu uygulamayı cihazınıza indirebilir ve istediğiniz vakit sınava çalışabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz yerde sorulara çalışma imkanı bulmuş olursunuz.

Ehliyet sınavında sorulan trafik tabela ve levhaları ile ilgili yarışma da öğrenecekleriniz ile ehliyet sınavının bu kısmını kolayca geçebilirsiniz.

Ehliyet Soruları Ekran Görüntüleri

Ehliyet Soruları

Ehliyet Soruları İndir (Android) İçin Yorum Yap