El Feneri İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 2 kişi

IS Flashlight (El Feneri): Android El Feneri Uygulaması

IS Flashlight (El Feneri), Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlere indirerek kullanabileceğiniz bir el feneri uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama ile telefonunuzun kamera LED flash ını kontrol edebilir, tek tuşla ışığı açıp kapatabilirsiniz. İsterseniz sadece basılı tuttuğunuzda yanacak şekilde farklı bir tuş seçeneği de uygulama içerisinde mevcuttur.

IS Flashlight ana ekran üzerinde çalışan ampül görüntüsüne sahiptir. Bu özellik sayesinde, telefonunuz bir lamba görevi görür ve dokunarak ışığı kısabilir ve açabilirsiniz.

IS Flashlight (El Feneri) programının asıl ve en önemli özelliği ise; telefonunuz içerisindeki mp3 listesini kullanarak sanki bir disko ortamındaymış gibi 3D disko topu animasyonu eşliğinde bu şarkıları dinleyebiliyor olmanızdır. Ve bu 3d animasyon çaldığınız şarkının ritmine göre ışık saçmaktadır. Arkadaşlarınızla ya da evde müzik dinlerken ışıkları kapatın ve bu 3d animasyonun zevkini çıkarın. Odanızın havasını sanki bir parti atmosferine çevirebilirsiniz.

IS Flashlight (El Feneri) uygulamasının bir diğer özelliği de Polis ışığı olabilmesidir. Yine 3D olarak hazırlanmış özel polis lambası animasyonu sayesinde arkadaşlarınıza komik şakalar yapabilirsiniz.

IS Flashlight (El Feneri) Ekran Görüntüleri

El Feneri Indir

El Feneri İndir (Android) İçin Yorum Yap