Elevate

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Hafıza Güçlendirme Egzersizleri Uygulaması

Elevate becerilerini, hafızanızı, matematiksel becerileri ve konuşurken daha fazla odaklanmanızı geliştirmek için tasarlanmış ücretsiz bir beyin eğitim programıdır. Her kişi kendi sonuçlarını maksimize etmesi için kendi kişiselleştirilmiş eğitim programı ayarlaya bilmektedir.

Elevate ile kendini yetiştirerek üretkenliğini artırmak için kanıtlanmış kritik bilişsel becerileri, kazanma gücü ve kendine güveni geliştirmenize yardımcı olacaktır. Uygulama sizlere farklı oyunlar şeklinde odaklanma, hafıza, işleme, matematik, hassasiyet ve anlama gibi kritik bilişsel becerilerini daha iyi seviyeye getirmenize yardımcı olmaktadır. 25’den fazla oyun size bu konularda yardımcı olacaktır.

Zaman geçtikçe ayrıntılı olarak performansınızı izleyebilir, en çok ihtiyacınız olan ve geliştirmeniz gereken becerileri kişiselleştirilmiş günlük egzersiz programları ile en iyi seviyeye getirebilirsiniz.

Uygulama mevcut olan egzersiz takvimi çizgileri durumunuzu takip etmeniz ve iyi bir motive düzeyinde kalmanıza yardımcı olacak ve daha fazlasını sizlere sunacak faydalı bir uygulama.

Elevate İndir (iPhone / iPad)
iPhone, iPad Ücretsiz Beyin Eğitim Uygulaması

Elevate Hakkında Yazılar

Elevate İçin Yorum Yap