Elevate

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad Ücretsiz Beyin Eğitim Uygulaması

Elevate kişisel becerilerinizi artırmak, hafızanızın güçlenmesine yardımcı olmak, matematik dalında becerilerinin geliştirmeniz, konuşurken veya normal durumlarda konuya daha iyi odaklanmanıza yardımcı olması için geliştirilen beyin eğitim programıdır.

Elevate uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor ve hafızanızı güçlendirmeniz noktasında faydalı olacak uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamanın Türkçe dil desteği olması onu kullanmak için daha da cazip kılmaktadır.

Bilindiği üzere beynimizde bazı programlara tabi tutulduğu zaman daha güçlü hale gelmektedir. Mesela hafıza kaybı yaşadığımız zamanları güçlü programlar eşliğinde aşmaktayız. Yediğimiz bazı meyveler, sebzeler ve daha fazlası hafızayı güçlendirmek için faydalı oluyorlar. Bu tür programlarda beynimizi daha güçlü hale getirmek için bizlere yardımcı olmaktadır.

Elevate size oyunlar eşliğinde yukarıda ki durumlara erişmeniz için yardımcı olmayı amaçlayan bir eğitim programıdır. Kendinize özel eğitim programları çıkararak eksik kalan yönlerinizi geliştirebilirsiniz.

Programdan sonra ayrıntılı bir şekilde performansınızı izleyebilir ve daha iyi motive olmak için egzersizlerinizi takvim çizelgeleri ile takip edebilirsiniz.

Elevate İndir (Android)
Android Ücretsiz Hafıza Güçlendirme Egzersizleri Uygulaması

Elevate Hakkında Yazılar

Elevate İçin Yorum Yap