EMCO Malware Destroyer

Sponsorlu Bağlantılar
7.8.15.1045
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Zararlı Yazılım (Malware) Tarama Programı

EMCO Malware Destroyer yaygın binlerce zararlı yazılım (malware, adware, trojan vb) için hızlı bir tarama gerçekleştiren ücretsiz yardımcı bir programdır.

EMCO Malware Destroyer diğer anti-spyware programlar gibi gelişmiş özelliklere sahip değildir, aynı zamanda tespit edilen öğelerin çoğu için ayrıntılı açıklamalar sunar, ancak ikinci veya üçüncü görüş olarak yararlı olabilir. Bulunduğunuz yerel bilgisayarı taramak için EMCO Malware Destroyer kullanabilirsiniz veya size uygun erişim ayrıcalıklarına sahip uzak bilgisayarı tarayabilirsiniz.

Zararlı yazılımları bulun ve kaldırın

Program üreticileri tarafından; EMCO Malware Destroyer bilgisayarınızda kişisel antivirüs korumasını yönetmek, zararlı yazılımları taramak ve kaldırmak için hızlı tarama gerçekleştirmek için yardımcı olan ücretsiz bir antivirüs aracı diye tanıtılsa da, bu alanda pek iyi olduğunu söyleyemeyeceğim.

Eğer bilgisayarınızda zararlı yazılımların olduğunu düşünüyorsanız denemekte fayda var. Tekrar söylemek istiyorum EMCO Malware Destroyer bahsedildiği kadar antivirüs özellikleri sunmuyor. Ben yeterli görmedim. Programı kullanan arkadaşlardan da bu konu ile ilgili bilgiler alabiliriz.

Güncel tehditlere karşı koruma sağlar

En son güncellenen tehditler; WIN32.AGENT.GWUE (Worm), MALWARE.DELPBANC.A (Trojan), IRC.WIN32.MIRC.CW (Worm), BACKDOOR.50091 (Trojan), SPY.WIN32.VLOGGER (Spyware).

EMCO Malware Destroyer programında en çok hoşuma giden özellik ise, yeni tehditler ortaya çıktıkça bu tehditleri ortadan kaldırmak için geliştirmeler yapıyor. Yani anlayacağınız program en son çıkan tehditleri algılıyor ve bunlardan korunmak için en son güvenlik özellikleri ile donatıyor.

PC için ücretsiz iyi bir zararlı yazılım koruma programı

Genel olarak, EMCO Malware Destroyer Windows bilgisayarınızı zararlı yazılımlar korumada başarılıdır. Özellikle güncel tehditlere karşı anında önlem alması faydalı olacaktır. Antivirüs programları ile birlikte kullanmanızda fayda olacaktır.

EMCO Malware Destroyer İçin Yorum Yap