EMCO MoveOnBoot

Sponsorlu Bağlantılar
3.0
Sponsorlu Bağlantılar

Kilitli olan dosyaları silmeye yardımcı ücretsiz program

3/5, Toplam: 1 kişi

EMCO MoveOnBoot bilgisayarınızdaki kilitli dosya ve klasörleri silmek, yeniden adlandırmak ve taşımak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Sistem hizmetleri veya diğer uygulamalar tarafından kilitlenmiş dosyaları/klasörler üzerinde işlem yapmayı sağlar. EMCO MoveOnBoot kullanarak, sonraki sistem yeniden başlatıldığında herhangi kilitli bir dosya veya klasörü yeniden adlandırabilir, taşıyabilir veya  silebilirsiniz.

EMCO MoveOnBoot kilitli kaynakları yönetmek için standart Windows mekanizması ile entegredir, bu nedenle kilitli kaynakları seçin ve bir sonraki bilgisayar yeniden başlatıldığında, Windows kernel tarafından işlemleri tanımlamak için kullanabilirsiniz.

Sistem dosyaları güncelleme: Birçok durumda sistem tarafından kilitlenmiş, sistem dosyalarını doğrudan güncelleştirmek mümkün olmaz. Ama başka bir konuma güncellenmiş dosyayı yerleştirin ve yeniden başlatma sırasında sistem dosyasını değiştirmek için EMCO MoveOnBoot kullanabilirsiniz.

Uygulamaları kaldırma: Bazı dosyalar veya klasörler diğer işlemler tarafından kilitlenmiş olabilir, bu nedenle tamamen uygulamaları kaldıramazsınız. EMCO MoveOnBoot kullanarak bilgisayarı sonraki yeniden başlatma sırasında uygulamaları silebilirsiniz.

Virüslerden temizleme: Virüslerden dolayı kilitlenmiş veya ulaşılamayan kaynak dosyaları, program sayesinde kolayca silebilirsiniz.

EMCO MoveOnBoot İçin Yorum Yap