EMCO Ping Monitor

Sponsorlu Bağlantılar
6.0.3
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Ping İzleme Programı

EMCO Ping Monitor (Free Version), web site sunucu bağlantı istatistikleri görüntülemeyi sağlayan ücretsiz ve güçlü bir ping izleme aracıdır. Sunucuya gönderilen ping’ler ağ bağlantıları izler ve algılanan ups / çıkışlar hakkında sizi uyarır. EMCO Ping Monitor, yerel ya da uzak bir sunucuya düzenli olarak ping gönderir ve gönderdiğiniz ping’leri analiz ederek bağlantı hızı, çalışma süresi gibi bağlantı istatistik bilgilerini sağlar.

EMCO Ping Monitor düzenli çalışarak izlediği sunucuya ait bağlantı istatistiklerini düzenli olarak raporlar. Herhangi bir bağlantı sorunu algılandığında masaüstü bir bildirim veya e-posta yoluyla sizi uyarır.

EMCO Ping Monitor, bir veya birden çok ana bağlantı durumlarını izlemek için 7/24 modunda da çalışabilir. Uygulama bağlantı kesintilerini denetlemek için ping göndererek analiz eder ve bağlantı istatistiklerini raporlar. Otomatik bağlantı kesintileri algılar ve sizi uyarır. Ayrıca raporları oluşturmak ve e-posta ile gönderebilir ya da PDF veya HTML dosyaları olarak kaydedebilirsiniz.

EMCO Ping Monitor ücretsiz sürümü en fazla 5 bilgisayar kullanımı sunar. Ağ sunucusunu izlemek ve takip etmek için kullanabileceğiniz faydalı bir programdır.

EMCO Ping Monitor İçin Yorum Yap