Empires and Allies (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Empires and Allies Oyunu

Empires and Allies, Android mobil cihazlar üzerinde oynayacağınız ücretsiz ve Türkçe savaş strateji oyunudur. İttifaklar oluşturmak, ordu kurmak ve büyük savaşlara hazırlanmanız gerekiyor. Arkadaşlarınız ile harika bir ekip oluşturun ve düşmanlarınıza karşı savaşın. Empires and Allies modern bir strateji oyunudur. Günümüz ordu silahlarını kullanmanıza imkan sağlayan oyun harika görsel efektler ve grafikleri ile büyüleyici bir oyun deneyimi sunuyor.

Empires and Allies oyununda taktik amaçlı nükleer silahlar, hellfire füzeleri ve yörünge saldırıları gibi günümüz modern silahlarını bulacaksınız. İyon topları, hayalet jenaröterleri, hava sıhhiyecisi insansız uçak kovanlarını ve daha fazlasını üretme imkanı sunuyor. Klan savaşları gibi 100 oyuncuya kadar güçlü ittifak kurun ve dünyanın hakimi siz olun. Zırhlı tanklar, örümcek insansız uçaklar, helikopterler ve çok daha fazlası ile ordunuzu kurun.

İlerledikçe zorluk seviyesi artan savaşlar yapacaksınız ve senaryoların yer aldığı dinamik savaş alanlarında büyük zaferler kazanın. DDO’ya ve diğer oyunculara karşı koruma sağlayın ve savaşın.

Android için Empires and Allies görsellik ve konusun bakımından en etkileyici strateji oyunlardan biridir.

Empires and Allies (Android)” İçin Bir Cevap

Empires and Allies (Android) İçin Yorum Yap