Emsisoft Anti-Malware

Sponsorlu Bağlantılar
2017.5.0.7538
Sponsorlu Bağlantılar

Gelişmiş Anti-Virus ve Malware Koruma Programı

Emsisoft Anti-Malware, Windows bilgisayarda zararlı yazılımları tarar ve kaldırmak için yardımcı olan gelişmiş bir güvenlik programıdır. Virüs, trojan, spyware, adware, solucan, bot, keylogger ve rootkit gibi zararlı yazılımlara karşı sisteminizi koruyan tam özellikli bir güvenlik paketidir.

Tüm çevrimiçi tehditlere karşı tam koruma sağlamak için Emsisoft malware tarama motoru ile Ikarus anti-virüs motorunu birleştiriyor. Program internette sörf yaparken gizliliğinizi korumaya yardımcı olmak için otomatik güncelleme, gerçek zamanlı koruma, davranış engelleyici ve sörf koruma ile birlikte tüm standart özellikleri içerir. Ayrıca tarayıcılara bulaşan tüm adware, spyware yazılımları kaldırır.

Emsisoft Anti-Malware çoğu rakiplerinden farklı olarak, hatta diğer virüs tarayıcıları ile paralel kullanılabilir sistem kaynaklarını kullanarak bilgisayarı yormadan çalışır. Diğer özellikler zamanlanmış taramalar, Behavior Blocker (Davranış Engelleyici), File Guard (Dosya Koruma), Surf Protection (Sörf Koruma) ve daha fazlasını içerir.

Deneme Sürümü Sınırlamaları: 30 gün boyunca tam özelliklerini kullanabilirsiniz. 30 günden sonra sadece manuel taramaları serbest olarak kullanabileceksiniz.

Emsisoft Anti-Malware İçin Yorum Yap