Emsisoft Internet Security

Sponsorlu Bağlantılar
2017.5.0.7538
Sponsorlu Bağlantılar

Antivirus, Anti-Malware ve Firewall

5/5, Toplam: 1 kişi

Emsisoft Internet Security, Antivirus, Anti-Malware ve Firewall (Güvenlik Duvarı) hepsini birleştiren komple bir güvenlik programıdır. Güçlü bir güvenlik duvarı ile takviye edilen program, virüs, casus yazılım, truva atı, bot, adware ve solucan dahil olmak üzere tüm internet tehditlerine karşı bilgisayarınızı korur.

Program Sörf koruma, gerçek zamanlı dosya koruma ve davranış engelleyici içeren üçlü katmanlı önleme motoru kullanır.

Gerçek zamanlı dosya koruma, gerçek zamanlı olarak tüm zararlı yazılım türleri için dosya ve belgeleri tararken Sörf Koruma özelliği sahte ve tehlikeli web sitelerine erişmenizi engeller.

Üçüncü tabaka, Davranış Engelleyici, çalışan tüm işlemleri tarar ve şüpheli davranışlar belirlendiği zaman engelleme yapar. Böylelikle güvenli bir şekilde bilgisayarda ve internette gezinebilirsiniz. İleri düzey kullanıcılar için davranış türlerini özelleştirme imkanı sunmaktadır.

Malware ve virüs korumasına ek olarak, Emsisoft Internet Security tam özellikli, akıllı güvenlik duvarı içerir. Güvenlik duvarı, ağ fonksiyonel ve davetsiz misafirlere karşı tasarruf sağlarken, gereksiz uyarıları en aza indirmek için tasarlanmıştır. Bileşenlerinden herhangi birini devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz.

Deneme Sürümü Sınırlamaları: 30 gün kullanımdan sonra bazı özellikler devre dışı bırakılacaktır.

Emsisoft Internet Security İçin Yorum Yap