Emsisoft Mobile Security

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Antivirüs Programı

Emsisoft Mobile Security, Android mobil cihazlarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan güvenlik programıdır. Uygulama düşük pil tüketimi ile iyi bir hizmet sunmaktadır. Uygulama güvenlik ve daha bilinçli Android kullanımına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Emsisoft Mobile Security tam anlamı ile Android mobil cihazlar için gelişmiş antivirüs programıdır.

İnternet tehlikelerine karşı Android akıllı telefon ve Android tabletleri korur. Eğer Android cihazınızda virüs ve zararlı yazılım olduğunu düşünüyorsanız, virüs ve diğer malware enfeksiyonları için tüm dosyaları tarayın.

emsisoft-mobile-security-android

Gerçek zamanlı koruma sağlayarak, aktif halde iken zararlı uygulamalar yüklenmek istendiği an engelleme yapar. Android cihazdan güvenli olmayan web sitelere girebilirsiniz. Ama Sörf Koruma özelliği sayesinde tehlikeli veya şüpheli olan sitelere giriş yapmayı engeller.

Uygulamanın en faydalı özelliklerinden biri de, Anti-Theft özelliğidir. Bu özellik, kayıp veya çalıntı olduğu zaman Android cihazı kilitler ve uzaktan cihazı silebilirsiniz. Ayrıca yüklenmiş uygulamalar için gizlilik denetimi sunuyor.

Kısacası Android telefon ve tablet için antivirüs güvenlik programı arıyorsanız Emsisoft Mobile Security iyi bir tercih olabilir. Android virüs temizleme programları arasında en iyilerden birisi olabilir.

Emsisoft Mobile Security uygulamasının 30 günlük ücretsiz deneme sürümüdür. 30 gün sonra uygulamayı kullanabilmeniz için uygulamayı satın almanız gerekiyor.

Emsisoft Mobile Security İçin Yorum Yap