Emu Loader

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC'de Eski Atari Oyunları Oynama Programı

Emu Loader, atari emülatörleri için bir arayüz sunan, eski atari oyunları bilgisayarda oynamak için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. İçinde birden fazla emülatör ve oyunları bulacağınız Emu Loader ile eski oyunları oynamak büyük bir keyif verecek.

MAME, Supermodel – Sega Model 3, Daphne, Demul, HBMAME, DICE, Sega Model 2, ZiNc emülatörler arasında seçim yapın ve oyunları oynamaya başlayın.

Emu Loader sorunsuz bir oyun keyfi sunar. Herhangi bir ek donanıma gerek duymadan hafızasına yer alan oyunları kolayca çalıştırıp oynamaya başlayabilirsiniz. Bu anlamda tasarlanmış olan bir çok emulator mevcuttur. Ancak çoğu sorunludur. Emu Loader ayrıca içinde barındırdığı popüler emülatörler sayesinde sorunsuz bir oyun deneyimi sunar.

Eski atari oyuncuları nerede? Emu Loader ile Windows bilgisayarda eski atari oyunları oynamak daha eğlenceli olacak. Sevdiğiniz oyunları kütüphane oluşturarak tek bir yerde toplayabilir ve sevdiğiniz oyunlardan istediğinizi seçerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. X-Arcade, HotRod SE, SlikStik, Detonator oyun listesine göz atın.

Bilgisayarda atari oyunları oynamak için program arıyorsanız sizde hemen Emu Loader indirin ve unutmadığınız eski atari oyunları tekrar oynayın.

Emu Loader İçin Yorum Yap