eMule EZ Booster 2.9.0 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

eMule EZ Booster: eMule Hızlandırma Programı

eMule EZ Booster, eMule dosya paylaşım programı için özellikle yavaş bağlantılarda kullanıcılara uygun performansı artırmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. eMule EZ Booster sayesinde artık eMule programı ve indirmeler daha hızlı olacak.

eMule EZ Booster programının temel özelliği hızlandırmadır. İndirme yapmadan önce program arayüzünde “ACCELERATE” düğmesine tıklamanız yeterli. Artık program gerisini halledecektir. Programın başlıca avantajı eMule yavaş bağlantıların performansını önemli ölçüde artırmaktır. Program bant genişliğini optimize ederek yavaş bağlantıları hızlandırır ve torrent indirmeleri daha kısa sürede indirmeyi sağlar.

Duraklatma veya gerektiği gibi mevcut ağ şartlarına göre indirmeleri devam ettirme, sistem yeniden başlatıldığında tüm eksik sitelerin otomatik yeniden başlaması ve aynı zamanda otomatik olarak hasarlı veya bozuk dosyaları tanımlamak ve kaldırmak yeteneği mevcuttur.

eMule EZ Booster ​​bağlantılarda hemen hemen her çeşit iyileşme gösteren oldukça iyi bir araçtır. Booster yavaş bağlantılarda önemli bir avantajdır ve sadece indirme hızını artırmak değil, kullanım performansını artırmaya da yardımcı olur.

eMule EZ Booster – Ekran Görüntüsü

emule-ez-booster-indir-

eMule EZ Booster 2.9.0 İndir İçin Yorum Yap