eMule 0.50a İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

eMule: Ücretsiz Dosya Paylaşım (P2P) Programı

eMule, milyonlarca kullanıcısı olan dünyanın en iyi hizmet veren ücretsiz ve Türkçe dosya paylaşım, torrent programlarından biridir. eMule torrent dosyaları indirmek için kullanabileceğiniz yardımcı bir torrent istemcisidir. eMule sayesinde milyonlarca kullanıcı tarafından paylaşılan video, müzik, film, program, uygulama, oyun vs dosyaları kolayca indirebilirsiniz.

eMule diğer dosya paylaşım programlarına göre kullanıcıyı memnun eden ve ekstra özellikler sunar. Torrent dosyaların ne kadar güvenli olduğu bilinmez. Bu nedenle bir çok sorun ortaya çıkabilir. Ama eMule, sorunların ortaya çıkmaması için otomatik olarak dosyaları kontrol eder. İndirdiğiniz dosya tamamen yüklenmeden bile, dosya ile ilgili bilgi almak için önizleme yapabilirsiniz.

eMule ile düzenli bir kullanıma geçiş yapacaksınız. Kategoriler oluşturarak indirdiğiniz dosyaları daha düzenli kaydedebilirsiniz. Bir çok dosya paylaşım programında olmayan Türkçe karakter özelliği eMule’de vardır. Aramalarda hiç sorun yaşamadan Türkçe karakter kullanarak arama yapabilirsiniz. Torrent paylaşımı yapan milyonlarca insan ile tanışabilir, mesaj gönderebilir ve arkadaşlık kurabilirsiniz. IRC sohbet istemcisi sayesinde diğer milyonlarca kullanıcı ile sohbet edebilirsiniz.

Uyarı: Dosya paylaşım programı olduğu için yasalara uygun şekilde kullanmanızı tavsiye ederim. Telif hakkı içermeyen paylaşımlarda bulunmanız sizin açınızdan iyi olacaktır.

eMule – Ekran Görüntüsü

eMule-indir-

eMule 0.50a İndir İçin Yorum Yap