En İyi 3 Ücretsiz Ses Düzenleme Programları: İnceleme ve İndir

Sponsorlu Bağlantılar

En iyi yazılım seçimi her zaman zor bir iştir, kullanım kolaylığı ve sistem gereksinimleri için bakmak gerekir. En iyi ses düzenleme programları seçmek zor oldu. Bende kendi şahsi görüşüm olarak bu 3 ses editörünü seçtim. Kullanımı, sunduğu özellikler açısından bu 3 programın en iyisi olduğunu düşünüyorum.

Program kalitesine baktığımız zaman tabi ki ücretli programlar farkını gösteriyor. Ama bu ücretsiz 3 program ücretli programların sunduğu bir çok ekstra özellikleri sunuyor. Sizde kendi kullanımınıza göre en iyi ses düzenleme programlarını seçebilirsiniz. Bu konuda düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ücretsiz Ses Düzenleyiciler

En popüler kullanıma sahip ve en iyi olarak gösterilen 3 ses düzenleme programını paylaşıyorum; Audacity, MP3 Toolkit, WaveShop.


Audacity

Audacity; en iyi ses editörü programları arasında yer alacak kaliteye sahip ücretsiz ses düzenleyici ve ses kaydedici programıdır.

audacity

Audacity, ses formatları için iyi destek sağlar ve Ogg Vorbis, MP3, WAV veya AIFF ses dosyalarını düzenleyebilir. 16-bit, 24-bit ve 32-bit (değişen nokta) örnekleri kaydedebilir ve düzenleyebilir. Ayrıca WAV veya AIFF dosyaları oluşturabilir ve MPEG ses alabilirsiniz. Bu kadar format desteği ile ilgili olarak herhangi bir sorun yaşayacağını zannetmiyorum.

Audacity İndir
Ses Düzenleme ve Ses Kaydetme Programı

MP3 Toolkit

MP3 Toolkit; Mp3 dönüştürme, Mp3 Rip, Mp3 Birleştirme, Mp3 Kesme, Etiket Düzenleme ve Mp3 kaydetme imkanı sunan kaliteli ve ücretsiz ses düzenleme programıdır.

mp3 Toolkit

MP3 Toolkit  WMA, WMV, MP4, WAV, OGG, FLV, MOV, M4P, M4A ve ayrıca FLAC ve APEgibi yüksek kaliteli ses formatlarını destekler.

MP3 Toolkit İndir
Ücretsiz Ses Düzenleme Programı

WaveShop Audio Editor

WaveShop, Windows için kolay ve taşınabilir ücretsiz ses düzenleme programıdır. WaveShop hafif, hızlı ve oldukça kolay ses düzenleme yapan, açık kaynak kodlu bir uygulamadır. WaveShop ile Mp3 kesme yapabilirsiniz.

waveshop

WaveShop (32 Bit) İndir
WaveShop (32 Bit): Ücretsiz Ses Düzenleme Programı
WaveShop (64 Bit) İndir
WaveShop (64 Bit): Ücretsiz Ses Düzenleme Programı

En İyi 3 Ücretsiz Ses Düzenleme Programları: İnceleme ve İndir İçin Yorum Yap