Endomondo (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
16.2.0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Endomondo Uygulaması

Endomondo – Koşu, Bisiklet, Yürüyüş ve Fitnes Antrenman İzleyici & GPS Kullanan Kişisel AntrenöriOS mobil cihazlardan (iPhone, iPad, iPod touch) tüm spor ve egzersiz etkinliklerinizi takip etmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Pek çok spor tipi seçenekleri sizi bekliyor. Spor yapanlar için gerçekten harika bir uygulama. Kişisel antrenör artık cebinizde. Bisiklet, yürüyüş, kayak ya da tamamen farklı bir spor yapıyor olsanız bile, bu uygulama sizi motive eder ve en önemlisi yaptıklarınızı daha eğlenceli hale getirir. Uygulama ayrıca Apple Watch ile uyumludur.

Parkurlar, kayıt istatistikleri ve egzersizleri paylaşmak için güzel bir uygulamadır. 25 milyondan fazla kullanıcı arasına sizde katılın. Hız, mesafe, kalori, süre ve daha fazlası dahil olmak üzere hemen her mesafeye göre yaptığınız sporu izleyebilirsiniz. Her mil/km için sesli bildirim alabilirsiniz. Kalp atışı hızını izleyin (BTLE, BT ve ANT + kalp hızı monitörleri ile çalışır).

Performansınızı analiz edin. Tam bir eğitim günlüğü tutun. Günlük yaptığınız işlemlerin hacmini görüntüleyin. Her egzersiz için bölünmüş zaman performansını analiz edin. Egzersiz yapmadan önce bir hedef belirleyin ve bu hedefe ulaşmak için antrenör gibi size yardımcı olsun.

Endomondo ile yaptığınız çalışmaları sosyal ağlarda paylaşma imkanı da sunuyor. Arkadaşlarınıza gerçek zamanlı sesli mesajlar gönderin ve alın. Arkadaşlarınızın ilerlemesi hakkında yorum yapmak için beslemelere göz atın. Bir arkadaşınızın kişisel en iyi performansına karşı yarış yapın. Rekabet ortamını artırarak spor yapmayı daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirin. Spor ve egzersiz sonuçlarını Facebook’ta paylaşın.

iPhone, iPad için Endomondo uygulamasının ücretsiz sürümü bu özellikleri sunmaktadır. Ekstra özellikler için ücretli sürümü satın alabilirsiniz. Ama ücretsiz sürümü eminim tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Evet spor ve egzersiz severler, spor hayatınızı daha eğlenceli ve arkadaşlarınızla birlikte daha keyifli hale getirmek için bu ücretsiz uygulamayı hemen indirin.

Endomondo (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap