Erudite İngilizce Türkçe Sözlük (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Erudite İngilizce Türkçe Sözlük uygulaması

Erudite tarafından tasarlanmış olan İngilizce Türkçe Sözlük uygulaması Android mobil cihazlar için en iyi sözlük uygulamalarından birisidir. Çevirmen, konuşma klavuzu, egzersizler, flaş kartları bir araya getirmiştir. Her kelime ile ilgili tanımı, gramer, örnekler ve eş anlamlı bilgileri elde edebilirsiniz.

İngilizce Türkçe Sözlük sade tasarım ve kullanım kolaylığı ile faydalı bir uygulamadır. Her kelimeyi sesli dinleyebilirsiniz ve nasıl okunduğuna iyice aşina olabilirsiniz. Favori kelimeleri bir arada toplayabilir ve geçmişe bakarak neler yaptıklarınızı gözden geçirebilirsiniz.

İngilizce Türkçe Sözlük uygulaması, sözlük, çevirmen, bilgi kartı, pratik kitap, widget ve daha fazlasını içerir. Uygulamanın kısaca özelliklerine bakacak olursak; Her kelime ile ilgili kapsamlı tanımlar elde edebilirsiniz. Kelimelerin kullandığı örnekler mevcuttur. Sesli telaffuz yeteneği sayesinde kelimelerin nasıl okunduğunu öğrenebilirsiniz. Yazım önerileri sayesinde, kelimeler ve yazım hataları ile ilgili sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

Android için İngilizce Türkçe Sözlük uygulaması ile çevirmen, flaş kartlar, konuşma klavuzu, egzersiz, görsel parça ve daha fazlası bekliyor. Sizde hemen İngilizce Türkçe Sözlük uygulamasını indirin ve İngilizce öğrenmeye başlayın.

Erudite İngilizce Türkçe Sözlük (Android) İçin Yorum Yap